fbpx

PVC

W naszej ofercie znajdą się również zaawansowane systemy PVC. Są to systemy Aluplast bądź Veka. Mamy tu do wyboru piętnaście różnych opcji. Dostępne są profile posiadające wysoką efektywność energetyczną, profile spełniające standardy wymagane dla okien w budynkach pasywnych, jak i te energooszczędne. Systemy PVC są nowoczesne i innowacyjne, a technologia w nich użyta zapewnia najlepszą jakość oraz spełnia wszystkie wymagane standardy. Natomiast sam wybór systemu zależy od naszych wymagań i preferencji.

Szukasz niezawodnego i niedrogiego sposobu na unowocześnienie swojego domu? Rozważ zastosowanie systemów PVC przy wyborze drzwi, okien, ścian osłonowych, lub w systemach uzupełniających i akcesoriach. Polichlorek winylu to trwały, lekki, niesamowicie plastyczny i wszechstronny materiał, który ma wiele zastosowań. Do tego można go poddawać recyklingowi wiele razy, co oznacza, że jest ekologiczny. Oprócz praktyczności, zaawansowanych technologii, stawiamy także na estetykę, bo wiemy jak ważna, jest nie tylko funkcja, ale i spójność z całym domem, biurem czy hotelem. Nasze systemy posiadają różne zakresy termoizolacyjności, które każdy może dostosować do swoich potrzeb i preferencji.

Drzwi

Drzwi Reynaers zostały zaprojektowane tak, aby otworzyć przestrzeń życiową na świat zewnętrzny. Proste profile w nowoczesnym stylu pozwalają zwiększyć powierzchnię domu poprzez przeszklone drzwi zewnętrzne. Standardowe lub obrotowe, zapewniają efektywność termiczną, będąc wyposażone w najlepsze uszczelnienie oraz bezpieczeństwo. Dzięki wielu dostępnym wariantom stylistycznym profili i aluminiowych paneli drzwiowych uwolnisz swój potencjał, wyjątkowość i będziesz miał drzwi dostosowane specjalnie pod Twoje oczekiwania i wizje. Systemy CS 59Pa oraz ES 45Pa są drzwiami nieizolowanymi; CS 24-SL i CS 59 posiadają średni poziom izolacji termicznej;  ES 50, CS 68, CS 77, SlimeLine 38 i Masterline 8 zaprojektowane o wysokim poziomie izolacji termicznej oraz Masterline 10 dostosowany do budownictwa pasywnego.

Okna

Systemy okienne są doskonałym sposobem na przekształcenie każdej przestrzeni, czyniąc ją cieplejszą, jaśniejszą i zapraszającą. Stałe i ruchome skrzydła zapewniają nie tylko bogatą efektowność projektową, ale mnogość sposobów otwierania i swobodę konfiguracji elementów. Okna PVC w nowoczesnym stylu lub wąskimi profilami o wysokich parametrach termoizolacyjnych, tworzą doskonałą harmonię pomiędzy estetyką, architektonicznymi wyzwaniami a trwałością materiałów. Okna CS 59Pa i ES 45Pa nie mają izolacji; CS 24-SL i CS 59 posiadają średni poziom izolacji termicznej;  ES 50, CS 68, CS 77, SlimLine 68, SlimLine 38 oraz MasterLine 8 mają wysoki poziom izolacji termicznej, oraz okna Masterline 10 przeznaczone do budownictwa pasywnego.

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne to świetny sposób na otwarcie przestrzeni Twojego domu bez rezygnacji z ich praktyczności. Łączą technologie, przydatność i estetykę. Nasze innowacyjne profile PVC spełniają marzenia o pokoju z widokiem. Niezawodny mechanizm płynnego otwierania harmonijnie łączy praktyczność z nowoczesną estetyką. Drzwi CS 45Pa nie są izolowane; CP 68, CP 96-LS i CP 50 posiadają niski poziom izolacji termicznej; CF 68, SlimPatio 68, CP 130-LS oraz CF 77 mają wysoki poziom izolacyjności termicznej, a Hi-Finity i CP 155-LS przeznaczone do budownictwa pasywnego.

Ściany osłonowe

Szklane ściany osłonowe to świetny sposób na zastąpienie istniejących ścian konstrukcyjnych, by zyskać przestrzeń o spektakularnym charakterze. Harmonijnie zacierają granice pomiędzy przestrzenią zewnętrzną a wewnętrzną, pozwalając na przenikanie dużej ilości światła, oferując przy tym panoramiczne widoki. Firma Reynaers oferuje całą gamę rozwiązań systemów aluminiowych ścian osłonowych, dostosowując się do wymagań, preferencji i wizji klienta, by sprostać niestandardowym projektom. Ściany osłonowe CW 60 i CW 65-EF mają wysoki poziom izolacyjności termicznej, natomiast CW 50 i CW 86-EF charakteryzują się bardzo wysokim poziomem izolacyjności.

Systemy uzupełniające

Systemy balustradowe znajdujące się w naszej ofercie to trwałe i eleganckie balustrady Reynaers Balustrade 10. Trzy odmienne typy balustrad pozwalają na dowolną aranżację nowoczesnych, jak i klasycznych budynków. Wytrzymałość balustrad została zatwierdzona certyfikatami Unii Europejskiej. Balustrady z przeszkleniami mają możliwość wymiany szkła wielowarstwowego na panele z akrylu lub plexiglasu, które są odporne na stłuczenia.

Profile wentylacyjne zaprojektowane z myślą o domach charakteryzujących się niską wilgotnością i w budynkach wymagających większego przepływu powietrza. Systemy wyposażone zostały w otwory dające optymalny przepływ powietrza niezależnie od ciśnienia panującego na zewnątrz budynku czy warunków atmosferycznych.

System osłonowy przed owadami mocowany do okien, drzwi lub drzwi przesuwnych chroni przed owadami, nie zasłaniając przy tym widoku. Dzięki swojej konstrukcji nie blokuje możliwości otwierania drzwi czy okien. Do tego jest kompatybilny z wszystkimi seriami drzwi i okien firmy Reynaers jak i od innych producentów, wykonanych na przykład z PVC czy drewna.

Akcesoria

Oferujemy akcesoria takie jak klamki, pochwyty, panele, nawietrzaki oraz produkty do konserwacji. Klamki z naszej oferty stylizowane na modele klasyczne jak i gałkowe, dostępne również w wariantach z zamkiem do okien lub drzwi przesuwnych. Modele pochwytów dostępne na naszej stronie zostały starannie wyselekcjonowane z myślą o różnych stylach architektonicznych. Idealnie komponują się w stylu skandynawskim, nowoczesnym czy w stylu glamour.

Dodatkowo nasza firma oferuje panele drzwiowe. Różne linia mają swoje cechy charakterystyczna, jednak jakość i trwałość jest ich cechą wspólną. Nawietrzaki posiadamy w czterech wariantach. Ich zadaniem jest doprowadzanie powietrza z zewnątrz do pomieszczeń, zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza w budynkach. By zadbać o odpowiednią konserwację, proponujemy produkty wspomagające usuwanie zabrudzeń, do odtłuszczania, produkty uszczelniające oraz do renowacji i ochrony.

Profal Kielce Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 52/76
25-316 Kielce

Biuro obsługi klienta
tel. +48 507 050 050
e-mail. biuro@profalkielce.pl

Napisz wiadomość