fbpx

Ściany osłonowe

  • CW 50
  • CW 60
  • CW 65-EF
  • CW86

Ściany osłonowe

Szklane ściany osłonowe mogą zastąpić istniejące ściany z tradycyjnych litych materiałów konstrukcyjnych, aby uczynić ze zwykłych pomieszczeń przestrzenie o spektakularnym charakterze. Ściany ze szkła osadzonego w aluminiowych ramach mają łatwość zacierania granic pomiędzy strefami zewnętrznymi a wewnętrznymi, pozwalając na przenikanie do przestrzeni mieszkalnych naturalnego światła i otwierając je na panoramiczne widoki. Systemy aluminiowych ścian osłonowych Reynaers oferują całą gamę rozwiązań estetycznych, od pionowych i poziomych listew maskujących, po te zapewniające bardziej minimalistyczny wygląd jak szklenie strukturalne lub półstrukturalne. Firma Reynaers tworzy także rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymogów, gdy w projekcie architektonicznym określone są konkretne, niestandardowe parametry techniczne i rozwiązania estetyczne.

Odkryj opcje w zakresie termoizolacyjności. Od projektów renowacyjnych po nowe konstrukcje.

Ściany osłonowe firmy Reynaers dostępne są w różnych poziomach termoizolacyjności, od profili nieizolowanych przez produkty o wysokim współczynniku termoizolacyjnym po odpowiednie do zastosowania w budownictwie pasywnym.

Nowoczesne, dyskretne wzornictwo. Połączenie materiałów wysokiej jakości z absolutnie mistrzowskim wykonaniem.

Profal Kielce jako wysoce wykwalifikowany producent proponuje wszystkie systemy aluminiowe Reynaers. Jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi na pytania techniczne lub ogólne, dotyczące dostępności, zastosowania lub optymalizacji kosztowej naszych produktów. Przekonaj się, jak łatwo jest włączyć zróżnicowane stylistycznie produkty Reynaers do Twojego projektu, do nowej realizacji lub renowacji.

Niezrównana gama kolorów i typów wykończenia. Opcja dla każdego projektu w każdym stylu.

Możemy zadbać o zewnętrzny i wewnętrzny wygląd wybranych przez Ciebie profili, wykorzystując do tego dowolny kolor, jaki jesteś sobie w stanie wyobrazić. Dostępnych jest ponad 450 różnych odcieni i typów wykończeń powierzchni: kolory z palety RAL w wykończeniu metalicznym i anodowanym, matowym i z połyskiem. Dostępna jest również niewymagająca czasochłonnej pielęgnacji i odporna na zarysowania powłoka Coatex. Wybranym przez Ciebie profilom możemy nawet nadać realistyczną fakturę drewna. W firmie Reynaers koncentrujemy się na jakości i zrównoważeniu wpływu naszej działalności na środowisko naturalne, oferując środki pielęgnujące zgodne z normami American AAMA oraz certyfikowanymi standardami European Qualicoat.

Zobacz paletę kolorów
  • Coatex
  • Mat
  • Metaliczny
  • Satyna
  • Połysk

Profal Kielce Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 52/76
25-316 Kielce

Biuro obsługi klienta
tel. +48 507 050 050
e-mail. biuro@profalkielce.pl

Napisz wiadomość