fbpx

Drzwi

 • drzwi przesuwne Group 101
  CS 77
 • drzwi przesuwne Group 100
  SlimLine 38
 • drzwi przesuwne Group 97
  MasterLine 10
 • drzwi przesuwne Group 100
  MasterLine 8

Drzwi

Drzwi firmy Reynaers są zaprojektowane z myślą o otwarciu przestrzeni mieszkalnych na świat zewnętrzny. Proste profile w nowoczesnym stylu pozwalają na zwiększenie przeszklonej powierzchni i na poszerzenie pola widzianego przez drzwi. Standardowe lub obrotowe drzwi wyposażane są w najlepsze uszczelnienie i funkcje zapewniające efektywność termiczną, z uwzględnieniem szerokiej gamy rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Uwolnij swój twórczy potencjał dzięki dostępności różnych wariantów stylistycznych profili i aluminiowych paneli drzwiowych.

Odkryj opcje w zakresie termoizolacyjności. Od projektów renowacyjnych po nowe konstrukcje.

Drzwi firmy Reynaers dostępne są w różnych poziomach termoizolacyjności, od profili nieizolowanych przez produkty o wysokim współczynniku termoizolacyjności po odpowiednie do zastosowania w budownictwie pasywnym.

Otwórz swoje wnętrze na świat zewnętrzny. Wybierz stolarkę drzwiową, która umożliwia zastosowanie imponujących przeszkleń. Zdecyduj się na drzwi wykonane z nowoczesnych, estetycznych i energooszczędnych profili aluminiowych.

Stolarka drzwiowa na miarę nowych czasów

Definicja stolarki drzwiowej w ostatnich dekadach ulega licznym modyfikacjom i rozszerzeniom. Przed laty pod pojęciem tym kryły się wyłącznie podwoje drewniane. Dziś termin ten ma znacznie bardziej rozległe znaczenie i oznacza też drzwi wykonane z innych materiałów, w tym z polichlorku winylu (PCV), stali oraz aluminium. Dają one zupełnie inne możliwości, zapewniają nowoczesny i atrakcyjny wygląd elewacji, istotnie wpływając na estetykę całego budynku. Są przy tym rozwiązaniem atrakcyjnym cenowo w porównaniu z tradycyjnymi drzwiami wykonanymi z drewna. Spośród wymienionych materiałów, szczególną uwagę warto zwrócić na ostatni z nich: aluminium – metal o wyjątkowych właściwościach. Dlaczego warto postawić właśnie na ten surowiec? Jaki kryje się w nim potencjał?

Stolarka drzwiowa aluminiowa

Aluminium, choć znane i stosowane od dziesięcioleci, wciąż jest nazywane metalem przyszłości. Jego właściwości pozwalają nie niemal nieograniczone zastosowanie w przemyśle, a także wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie wykonanych z niego wyrobów, w tym stolarki drzwiowej. Aluminium jest niezwykle wytrzymałe, a przy tym elastyczne i plastyczne, łatwo poddające się formowaniu. Dzięki temu możliwe jest wyprodukowanie dużych, stabilnych elementów w dowolnym niemal kształcie, z zachowaniem wysokich walorów estetycznych. Stolarka drzwiowa aluminiowa ma takie przewagi na innymi, jak:

 • Możliwość zastosowania dużych przeszkleń, osadzonych w aluminiowych profilach, a także zaprojektowania różnego rodzaju urozmaiceń wykonanych z metalowych paneli.
 • Wyjątkowa lekkość i estetyka konstrukcji. Charakterystyka aluminium pozwala tworzyć profile o bardzo cienkim przekroju, które doskonale wyglądają, a przy tym zapewniają maksymalne doświetlenie przestrzeni znajdujących się wewnątrz.
 • Duża energooszczędność. Aluminiowa stolarka drzwiowa ma bardzo dobre parametry dotyczące izolacji termicznej, a stosowane przeszklenia minimalizują konieczność doświetlania wnętrz światłem sztucznym, napędzanym energią elektryczną.
 • Ekologiczność. Aluminium można poddawać wielokrotnemu recyklingowi, co oznacza, że po zakończeniu cyklu użytkowania, materiał ten może zostać wykorzystany ponownie. Dodatkowo wspomniane wyżej walory związane z energooszczędnością korzystnie wpływają na zużycie energii elektrycznej i cieplnej w poszczególnych budynkach, co wpływa na zmniejszenie ich emisyjności.

Gdzie pasuje stolarka drzwiowa z aluminium?

Stolarka drzwiowa z aluminium jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zastosowania dużych przeszkleń. Zwłaszcza, jeśli drzwi mają być naprawdę imponujących rozmiarów i przybierać nietypowe formy. Aluminium zapewnia całkowitą swobodę projektowania i aranżacji przestrzeni.

Drzwi tego typu pasują przede wszystkim do brył nowoczesnych i minimalistycznych, w których szkło pełni istotną rolę nie tylko użytkową, ale też czysto estetyczną, wydatnie wpływając na wygląd budynku. Są więc opcją wprost stworzoną do wykorzystania w architekturze modernistycznej różnego typu, zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak też blokach mieszkalnych, obiektach handlowych, biurowych, użyteczności publicznej etc.

Producent stolarki drzwiowej

W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania zaprojektowane przez renomowaną firmę Reynaers, przeznaczone do zastosowania w budownictwie standardowym, energooszczędnym oraz pasywnym, w tym systemy tradycyjne oraz obrotowe. Niezależnie od przeznaczenia, wszystkie profile charakteryzują się najwyższym poziomem wykonania i jakości, doskonałymi właściwościami użytkowymi oraz możliwością zastosowań w dowolnym wymiarze. Jako wiodący producent stolarki drzwiowejProfal Kielce oferuje wszystkie systemy Reynaers, a przy tym fachowe doradztwo dotyczące możliwości ich użycia w projekcie oraz kosztowej optymalizacji przedsięwzięcia. Zobacz, jak wiele możemy Ci zaproponować. Otwórz swoją wyobraźnię, uwolnij kreatywność. Niezależnie od tego, czy planujesz budowę nowego obiektu, czy też renowację starego, wybierz aluminiową stolarkę drzwiową na najwyższym poziomie.

Nowoczesne, dyskretne wzornictwo. Połączenie materiałów wysokiej jakości z absolutnie mistrzowskim wykonaniem.

Profal Kielce jako wysoce wykwalifikowany producent proponuje wszystkie systemy aluminiowe Reynaers. Jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi na pytania techniczne lub ogólne, dotyczące dostępności, zastosowania lub optymalizacji kosztowej naszych produktów. Przekonaj się, jak łatwo jest włączyć zróżnicowane stylistycznie produkty Reynaers do Twojego projektu, do nowej realizacji lub renowacji.

Niezrównana gama kolorów i typów wykończenia. Opcja dla każdego projektu w każdym stylu.

Możemy zadbać o zewnętrzny i wewnętrzny wygląd wybranych przez Ciebie profili, wykorzystując do tego dowolny kolor, jaki jesteś sobie w stanie wyobrazić. Dostępnych jest ponad 450 różnych odcieni i typów wykończeń powierzchni: kolory z palety RAL w wykończeniu metalicznym i anodowanym, matowym i z połyskiem. Dostępna jest również niewymagająca czasochłonnej pielęgnacji i odporna na zarysowania powłoka Coatex. Wybranym przez Ciebie profilom możemy nawet nadać realistyczną fakturę drewna. W firmie Reynaers koncentrujemy się na jakości i zrównoważeniu wpływu naszej działalności na środowisko naturalne, oferując środki pielęgnujące zgodne z normami American AAMA oraz certyfikowanymi standardami European Qualicoat.

Zobacz paletę kolorów
 • Coatex
 • Mat
 • Metaliczny
 • Satyna
 • Połysk

Profal Kielce Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 52/76
25-316 Kielce

Biuro obsługi klienta
tel. +48 507 050 050
e-mail. biuro@profalkielce.pl

Napisz wiadomość