fbpx

Drzwi

  • CS 77
  • SlimLine 38
  • MasterLine 10
  • MasterLine 8

Drzwi

Drzwi firmy Reynaers są zaprojektowane z myślą o otwarciu przestrzeni mieszkalnych na świat zewnętrzny. Proste profile w nowoczesnym stylu pozwalają na zwiększenie przeszklonej powierzchni i na poszerzenie pola widzianego przez drzwi. Standardowe lub obrotowe drzwi wyposażane są w najlepsze uszczelnienie i funkcje zapewniające efektywność termiczną, z uwzględnieniem szerokiej gamy rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Uwolnij swój twórczy potencjał dzięki dostępności różnych wariantów stylistycznych profili i aluminiowych paneli drzwiowych.

Odkryj opcje w zakresie termoizolacyjności. Od projektów renowacyjnych po nowe konstrukcje.

Drzwi firmy Reynaers dostępne są w różnych poziomach termoizolacyjności, od profili nieizolowanych przez produkty o wysokim współczynniku termoizolacyjności po odpowiednie do zastosowania w budownictwie pasywnym.

Nowoczesne, dyskretne wzornictwo. Połączenie materiałów wysokiej jakości z absolutnie mistrzowskim wykonaniem.

Profal Kielce jako wysoce wykwalifikowany producent proponuje wszystkie systemy aluminiowe Reynaers. Jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi na pytania techniczne lub ogólne, dotyczące dostępności, zastosowania lub optymalizacji kosztowej naszych produktów. Przekonaj się, jak łatwo jest włączyć zróżnicowane stylistycznie produkty Reynaers do Twojego projektu, do nowej realizacji lub renowacji.

Niezrównana gama kolorów i typów wykończenia. Opcja dla każdego projektu w każdym stylu.

Możemy zadbać o zewnętrzny i wewnętrzny wygląd wybranych przez Ciebie profili, wykorzystując do tego dowolny kolor, jaki jesteś sobie w stanie wyobrazić. Dostępnych jest ponad 450 różnych odcieni i typów wykończeń powierzchni: kolory z palety RAL w wykończeniu metalicznym i anodowanym, matowym i z połyskiem. Dostępna jest również niewymagająca czasochłonnej pielęgnacji i odporna na zarysowania powłoka Coatex. Wybranym przez Ciebie profilom możemy nawet nadać realistyczną fakturę drewna. W firmie Reynaers koncentrujemy się na jakości i zrównoważeniu wpływu naszej działalności na środowisko naturalne, oferując środki pielęgnujące zgodne z normami American AAMA oraz certyfikowanymi standardami European Qualicoat.

Zobacz paletę kolorów
  • Coatex
  • Mat
  • Metaliczny
  • Satyna
  • Połysk

Profal Kielce Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 52/76
25-316 Kielce

Biuro obsługi klienta
tel. +48 507 050 050
e-mail. biuro@profalkielce.pl

Napisz wiadomość