fbpx

Drzwi przesuwne

 • drzwi przesuwne Group 108
  Hi-Finity
 • drzwi przesuwne Group 108
  CP 155-LS
 • drzwi przesuwne Group 110
  SlimPatio 68
 • drzwi przesuwne Group 109
  CF 77
 • drzwi przesuwne Group 108
  MasterPatio

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne w niezwykły sposób łączą najbardziej zaawansowaną technologię ze zniewalającą estetyką. Nasze innowacyjne, wyróżniające nas na rynku rozwiązania są doskonałe tam, gdzie chcemy spełnić marzenie o pokoju z widokiem. Nasze drzwi składane z płynnie działającym i niezawodnym mechanizmem otwierania pozwalają elastycznie połączyć rozsądną praktyczność z elegancką i nowoczesną estetyką

Odkryj opcje w zakresie termoizolacyjności. Od projektów renowacyjnych po nowe konstrukcje.

Drzwi przesuwne firmy Reynaers dostępne są w różnych poziomach termoizolacyjności, od profili nieizolowanych przez produkty o wysokim współczynniku termoizolacyjnym po odpowiednie do zastosowania w budownictwie pasywnym.

Profile do drzwi przesuwnych aluminiowych

Profile do drzwi przesuwnych aluminiowych sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje p0trzeba zastosowania dużych przeszkleń, zapewniających maksymalne nasłonecznienie wnętrz i niczym nie skrępowany widok na zewnątrz. Drzwi tego typu, jak żadne inne, otwierają mieszkanie, biuro, czy sklep na otaczający świat. Najbardziej zaawansowane z dostępnych w naszej ofercie systemów drzwi przesuwnych zewnętrznych umożliwiają produkcję konstrukcji o wymiarach nawet do 3,6 x 3 m., bez żadnych poprzecznych i pionowych podziałów.

Wybierając drzwi przesuwne szklane, zewnętrzne, możesz zaaranżować i wykorzystywać przestrzeń bez żadnych ograniczeń. Dają one możliwość ustawienia mebli w świetle okna, czy kwiatów w pobliżu wyjścia na taras. Nawet szeroko otwarte, nie przeszkadzają w bezproblemowym przesuwaniu firan i zasłon. Innymi słowy – drzwi przesuwne aluminiowe to czysta wygoda, klasa i styl.

Nasze profile aluminiowe do drzwi przesuwnych

W naszej ofercie znajdziesz profile aluminiowe do drzwi przesuwnych o różnych właściwościach i cechach charakterystycznych. Wybierz te, które najlepiej będą odpowiadać Twoim potrzebom:

 •       Hi-finityprofile aluminiowe do drzwi przesuwnych szklanych zapewniających idealne doświetlenie pomieszczeń i wyjątkowo szeroki widok na świat zewnętrzny. Przesuwny system ultra-slim pozwala na tworzenie całkowicie transparentnych powierzchni o imponujących rozmiarach nawet do 3,5 x 3,5 metra. A wszystko to przy zachowaniu bardzo wysokich parametrów dotyczących energooszczędności  (izolacyjność termiczna 1.4 W/m²K). Profile Hi-finity są bardzo cienkie i minimalistyczne w wyglądzie, dzięki czemu zadowolą inwestorów o najbardziej wyśrubowanych oczekiwaniach.
 •       CP 155-LS  profile aluminiowe do drzwi przesuwnych stworzone po to, by zapewnić użytkownikom najwyższą izolację termiczną (1,07 W/m²K), a do tego bardzo dobrą ochronę przed przenikaniem hałasu, wodoszczelność, wytrzymałość na obciążenie wiatrem. Jednocześnie drzwi wykonane z użyciem tych właśnie profili pozostają estetyczne i zapewniają dobre nasłonecznienie wnętrz. Maksymalne wymiary otwieranej powierzchni to 300 x 270 cm.
 •       SlimPatio 68 to system, który dzięki wyjątkowo smukłym profilom i ukrytej ramie, zachwyca prostotą i elegancją, jednocześnie zapewniając możliwie szeroki widok na zewnątrz i bardzo dobre rozświetlenie wnętrz. Umożliwia to zachowanie daleko idącej swobody w projektowaniu. Produkt ma wysoką izolację termiczną, wodoszczelność oraz wytrzymałość na działanie wiatru. 
 •       CF 77 jest systemem drzwi składanych do wewnątrz. Zamknięte przepuszczają bardzo duże ilości światła dziennego, zachowując dobre właściwości termoizolacyjne. Zaś otwarte zdają się zapraszać świat zewnętrzny do przestrzeni znajdujących się wewnątrz, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca.
 •       MasterPatio  – drzwi przesuwne zewnętrzne nowej generacji. Charakteryzują się minimalistycznym i atrakcyjnym wizualnie wzornictwem, a jednocześnie mają wysokie parametry dotyczące izolacji termicznej. Zastosowanie profili z tej serii umożliwia projektowanie drzwi o wysokości nawet 360 centymetrów i szerokości 300 cm. Jest to więc rozwiązanie, które zapewnia ogromną dawkę naturalnego światła w domu, a także wyjątkowy widok na zewnątrz.

Systemy drzwi przesuwnych zewnętrznych Reynaers

Proponowane przez nas drzwi przesuwne zewnętrzne tarasowe bazują na systemach opracowanych przez ekspertów renomowanej firmy Reynaers, specjalizującej się w rozwoju innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań aluminiowych, służących do produkcji drzwi, okien ścian osłonowych i innych konstrukcji. Dostępne w naszej ofercie drzwi wykonane są z profili najwyższej jakości o zróżnicowanych właściwościach termoizolacyjnych, począwszy od systemów nieizolowanych po wyroby spełniające najbardziej surowe normy budownictwa pasywnego.

Skontaktuj się z nami, poznaj produkty Reynaers, wybierz rozwiązanie adekwatne do Twoich potrzeb. Jeśli masz wątpliwości, odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy techniczne zawiłości, podpowiemy, jak zoptymalizować projekt pod kątem kosztowym.

Nowoczesne, dyskretne wzornictwo. Połączenie materiałów wysokiej jakości z absolutnie mistrzowskim wykonaniem.

Profal Kielce jako wysoce wykwalifikowany producent proponuje wszystkie systemy aluminiowe Reynaers. Jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi na pytania techniczne lub ogólne, dotyczące dostępności, zastosowania lub optymalizacji kosztowej naszych produktów. Przekonaj się, jak łatwo jest włączyć zróżnicowane stylistycznie produkty Reynaers do Twojego projektu, do nowej realizacji lub renowacji.

Niezrównana gama kolorów i typów wykończenia. Opcja dla każdego projektu w każdym stylu.

Możemy zadbać o zewnętrzny i wewnętrzny wygląd wybranych przez Ciebie profili, wykorzystując do tego dowolny kolor, jaki jesteś sobie w stanie wyobrazić. Dostępnych jest ponad 450 różnych odcieni i typów wykończeń powierzchni: kolory z palety RAL w wykończeniu metalicznym i anodowanym, matowym i z połyskiem. Dostępna jest również niewymagająca czasochłonnej pielęgnacji i odporna na zarysowania powłoka Coatex. Wybranym przez Ciebie profilom możemy nawet nadać realistyczną fakturę drewna. W firmie Reynaers koncentrujemy się na jakości i zrównoważeniu wpływu naszej działalności na środowisko naturalne, oferując środki pielęgnujące zgodne z normami American AAMA oraz certyfikowanymi standardami European Qualicoat.

Zobacz paletę kolorów
 • Coatex
 • Mat
 • Metaliczny
 • Satyna
 • Połysk

Profal Kielce Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 52/76
25-316 Kielce

Biuro obsługi klienta
tel. +48 507 050 050
e-mail. biuro@profalkielce.pl

Napisz wiadomość