fbpx

Klamki

Klamki z profalkielce.pl — co można znaleźć w ofercie sklepu?

Nasza firma PROFAL Kielce znana jest z oferty dobrej jakości aluminiowych okien i drzwi. Jednak słynie on również z różnego rodzaju akcesoriów, na przykład klamek. Wśród naszego asortymentu można znaleźć klamki do drzwi, klamki do okien, a także klamki do drzwi przesuwnych. W każdej z wymienionych kategorii dostępnych jest od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu klamek. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, czy znajdziesz pośród niej to, czego szukasz. Zapraszamy!

 

Klamki do drzwi

Zadaniem klamek do drzwi jest umożliwienie ich otwarcia, jak i zamknięcia. Jednak często przy wyborze klamek, kupujący nie kierują się wyłącznie ich działaniem. Ważny jest również design klamki. Powinna ona być odpowiednio dopasowana do wystroju wnętrz, bowiem niewłaściwy dobór klamki do drzwi może skutkować nieco karykaturalnym efektem. Nasza firma profalkielece.pl oferuje spory wybór klamek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Klamki do okien

Bez nich, otwarcie, zamknięcie lub uchylenie okna nie byłoby możliwe. Klamki do okien stanowią więc jeden z ważniejszych elementów okna. W profalkielce.pl oferujemy duży wybór klamek do różnego rodzaju okien. Niektóre z klamek okiennych dostępnych pośród naszego asortymentu posiadają wejście na klucz — dopiero po odblokowaniu zamka, możliwe jest otworzenie okna. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, czy posiadamy pośród niej produkt, którego szukasz.

 

Klamki do drzwi przesuwnych

Jak wiadomo, drzwi przesuwane działają w zupełnie inny sposób, aniżeli tradycyjne drzwi. Zamiast ich ciągnięcia lub popychania, drzwi przesuwane — zresztą jak sama nazwa na to wskazuje — przesuwa się. Jednak i do tej czynności niezbędny będzie odpowiedni uchwyt. W naszym sklepie internetowym profalkielce.pl znajdziesz ponad 20 rozmaitych klamek do drzwi przesuwanych. Sprawdź naszą ofertą już teraz i znajdź element, którego potrzebujesz!

Klamki aluminiowe

Klamki są niezwykle ważnym elementem drzwi i okien. Wydają się być niepozorne i mało istotne jednak dają nam duże poczucie bezpieczeństwa. Producent klamek zapewnia o jakości i materiale, z którego zostały wykonane, pozwalając nam cieszyć się ich niezawodnością i brakiem ryzyka ewentualnego włamania.

Klamki do drzwi

Klamka do drzwi w rzeczywistości spełnia o wiele więcej funkcji niż mogłoby się wydawać. Ich kształt i wielkość decyduje o komforcie ich używania, wpływa na wygląd drzwi i całego mieszkania. Wybierając klamki do drzwi zewnętrznych należy zwrócić szczególną uwagę na surowiec, z którego są wykonane. Klamki są narażone na zmienne warunki atmosferyczne jak słońce, deszcz, niską bądź wysoką temperaturę. Aluminiowe klamki nie dość, że lekkie to bardzo mocne i trwałe są doskonałym wyborem do każdego domu, biura czy hotelu. Nie ulegają korozji ani odbarwieniom spowodowanym promieniowaniem UV. Na naszej stronie internetowej są dostępne na zamówienie w różnych kształtach i kolorach, aby każdy klient mógł dopasować je do swoich drzwi wejściowych.

Bezpieczeństwo klamek zapewniamy również poprzez niewidoczne śruby montażowe i wzmocniony szyld zewnętrzny. Niektóre z nich wyposażone zostały w specjalne przekładki uniemożliwiające rozwiercenie klamki przez niechcianego włamywacza. Klamki aluminiowe dostępne w naszej ofercie są atestowane, by sprostać wymaganiom właścicieli dbających o swoje bezpieczeństwo. Na naszej stronie internetowej znajdziesz eleganckie i proste klamki aluminiowe, które komponują się z niemal każdym rodzajem wnętrza.

Klamki do okien

W ofercie mamy najwyższej jakości aluminiowe klamki do okien zabezpieczane zamkiem lub bez zabezpieczenia. Różne kształty i kolory możesz dostosować do swojego domu, biura lub hotelu w sposób bardzo spersonalizowany. Dzięki temu nadasz budynkowi czy pomieszczeniom nie tylko charakteru, ale zyskasz bezpieczną przestrzeń. Klamki z aluminium bardzo łatwo utrzymać w czystości, nie rdzewieją i zachowują idealny wygląd przez lata. Użycie aluminium oznacza również, że klamki są ekologiczne i niezwykle trwałe.

Klamki do drzwi przesuwnych

Klamki do drzwi przesuwnych balkonowych czy tarasowych muszą nie tylko zgrywać się z estetyką innych elementów, ale także zapewnić niezawodne działania i co najważniejsze – bezpieczeństwo. Oferujemy klamki jednostronne, dwustronne, a także pochwyty do drzwi przesuwnych, byś mógł dopasować odpowiednie pod swoje oczekiwania. Klamki mogą diametralnie różnić się od siebie dlatego tak ważne jest zwrócenie uwagi na specyfikację klamek. Na jakość klamki głównie składa się materiał, z którego została wykonana, długość trzpienia, typ zamka. Polecamy aluminiowe klamki do drzwi przesuwnych, nie dość, że lekkie to trwałe i odporne na korozję. Do tego aluminium jest materiałem przyjaznym środowisku, gdyż można go wielokrotnie poddawać recyklingowi.

Profal Kielce Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 52/76
25-316 Kielce

Biuro obsługi klienta
tel. +48 507 050 050
e-mail. biuro@profalkielce.pl

Napisz wiadomość