fbpx

Akcesoria

Oferowane przez nas akcesoria to klamki, pochwyty,panele, nawietrzaki, produkty do konserwacji oraz systemy uzupełniające.

W swojej ofercie posiadamy klamki do drzwi, okien lub drzwi przesuwnych. Istnieją modele stylizowane na modele gałkowe, jak i również modele klasyczne. Jeśli chodzi o klamki do okien lub drzwi przesuwnych, dostępne są one również w wariantach ze wmontowanym zamkiem.

Dzięki szerokiemu wyborowi pochwytów dostępnych na naszej stronie, na pewno każdy znajdzie coś dopasowanego do swoich preferencji. Modele, które dostępne są na naszej stronie, zostały starannie wyselekcjonowane oraz skompletowane z myślą o różnych stylach architektonicznych. I tak niektóre pochwyty idealnie odnajdą się w stylu nowoczesnym, inne zaś w stylu skandynawskim, a te z elementami złotymi w stylu glamour.

Kolejnym z akcesoriów, jakie nasza firma oferuje dla państwa, są panele. Dostępne są linie classic, economic, extra, fashion, new prestige, a także top. Każda z nich ma inne cechy charakterystyczne, ale z pewnością ich cechą wspólną jest trwałość i jakość wykonania gwarantowana przez naszą firmę.

Jeśli chodzi o nawietrzaki, są one dostępne czterech wariantach. Także wśród nich znajdziecie Państwo coś, co będzie odpowiadało waszym wymaganiom.

Jeśli będą chcieli Państwo razem z nami zadbać o konserwację swoich okien czy drzwi, to posiadamy w ofercie szeroki wybór produktów do konserwacji. Możemy zaproponować produkty, które wspomagają usuwanie zabrudzeń i odtłuszczania, doskonałe produkty uszczelniające oraz dedykowane produkty do renowacji i ochrony.

Dzięki naszym systemom uzupełniającym mogą Państwo ochronić się przed owadami, stworzyć balustradę idealnie komponującą się z budynkiem lub zapewnić sobie lepszą wentylację i przepływ powietrza w pomieszczeniach.

Profal Kielce Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 52/76
25-316 Kielce

Biuro obsługi klienta
tel. +48 507 050 050
e-mail. biuro@profalkielce.pl

Napisz wiadomość